Villa Tadilatı

Villa tadilatları bina, ofis, daire gibi mekanların tadilatları ile benzerlik gösteriyor olsa da birçok fark ile de birbirinden ayrılmaktadır. Villanıza yaptıracağınız tadilat ile eski yapıya güçlendirme ve yenileme yaparak modern ve yeni bir villa tasarımına kavuşabilirsiniz.

Villa tadilatı yapılan alanlar hata payı en az olması gereken mekanlardandır. İşlem kalem sayısı, metrekaresi, uygulama alanı çokluğu sebebiyle her aşamada oldukça dikkat etmelidir. Gözden kaçırılacak bir işlem tüm tadilat aşamalarını doğrudan etkilemektedir. Bu sebeple planlanan proje dahilince titizlik ile tadilatı yönetmek planlamak kadar önemlidir. Tüm işleyişin aksamadan ilerlemesi için dikkat edilmesi gereken en genel noktalar bulunmaktadır.

Bunlar;

  • Mekanda detaylı keşif yapılmalıdır.
  • Doğru planlama tüm sürecin en temel taşlarından biridir.
  • Profesyonel proje oluşturulmalıdır.
  • Net maliyet belirlenmelidir. Olası durumlarda çıkacak ek kalemler göz önüne alınmalıdır.
  • Tarafların anlaşmaları halinde sözleşme imzalanmalıdır.
  • Uzman kadro ve son teknoloji ekipman tadilat sürecine başlanmalıdır.

Villa Tadilatı İçin Alınması Gereken İzinler

   Villa tadilatı yeni yapı işleminden farklı olarak belediyeden izin alınması gerekir. Bu izin yapıda gerçekleştirilecek temeli, zemini etkileyen veya bahçe içerisine eklenen bölümler haricinde iç mekanda yapılacak olan yenileme ve onarmalar için izne gerek yoktur.

Villa Tadilatı Yapım Maliyeti

   Villa tadilatı yapılırken istekler doğrultusunda yapılan işin süresi ve maliyeti değişmektedir. Villaların içerisinde kullanılan malzemeler uzun ömürlü, dayanıklı ve tasarıma uygun olarak seçilmelidir. Bu sebeple her villa tadilatı maliyeti birbirinden faklı olmaktadır. Bu sebeple net maliyet belirlenmesi için öncelikle güvenilir bir firmadan keşif talep etmeli bu keşif doğrultusunda çıkan masraf ve planlama dahilinde sürece başlamalısınız.

Firmamız villa tadilatı konusunda uzman ekipleri ile yapacakları çalışmalar doğrultusunda villanızın ihtiyacı olan çatı tamiratı da dahil olmak üzere tüm tadilat ve tamirat işlemlerini gerçekleştirmekte anahtar teslim standartlarında teslim etmektedir.

Villanızı Uzunlar Tadilat İle Yenileyebilirsiniz

   Firmamız villanızın hem iç hem de dış tadilatında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm teknik ekipmanlara ve alternatif hizmetlere sahiptir. Uzunlar tadilat bünyesinde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız alanında profesyoneldir ve kaliteli malzemeler kullanılan bir uygulama ile tadilatınızı gerçekleştirmektedir.

Yapılan tadilatın uzun yıllar devam edebilmesi tadilatın yapımında ki malzeme ve işçilikle doğrudan ilgili olduğundan seçeceğiniz firma sizi ekonomik yönden doğrudan etkilemektedir. Profesyonel olmayan bir ekipten alınan hizmet birkaç yıl içinde miladını dolduracağından yeni bir inşaat serüvenine sizi sürükleyebilirken mekanınızı profesyonel ellere teslim etmek uzun ömürlü tadilat kalitesi sunacaktır.

Dekore edilmeye, güçlendirilmeye, altyapı sistemlerinin yıpranması dolayısıyla villanızda tadilat yaptırmayı düşünüyorsanız Uzunlar Tadilat web sitesi üzerinden veya iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif gibi alternatif hizmetlerimizden yararlanabilir bunun yanı sıra tüm tadilatı tek elde topladığınızdan dolayı villa tadilatı masrafınızı minimuma indirebilirsiniz.