Mutfak Tadilatı

Mutfak bir evin temel taşıdır. Bu sebeple en akılcı ve kullanışlı şekilde tasarlamak, yenilemek ya da tadilatını gerçekleştirmek mümkün. Modası geçen, metrekaresi küçük olup kullanışlı olmayan, eskimiş altyapı veya tesisat sorunu yaşayan her mutfakta tadilat şart olmuştur. Eskiyen bir mutfakta sadece bir bölümü onarmak asla kesin çözüm olmamaktadır. Bu yüzden komple mutfak tadilatı yapılmalıdır.. Doğru usta doğru tadilat manasına geldiğinden komple mutfak tadilatının en önemli sorusu tadilat, yenileme veya dekorasyonun kime yaptırılması gerektiği olacaktır.

Tadilatın en doğru şekilde yapılması buzdolabının doğru konumlandırılması, evyenin yeri, tezgah şekli gibi mutfak aksamlarının kullanışlı bir şekilde yerleştirilmesi mutfak tadilatı işleminde ki önemli konulardandır.

Mutfak Büyütme ve Yenileme

Günümüzün de kullandığımız evlerimizde ki en zor durumlardan biri metrekare sorunudur. Evin diğer bölümlerinde her ne kadar metrekareye uygun eşya seçimleriyle kullanışlı alan yaratma imkanımız varsa da durum mutfaklar için geçerli değildir. En çok kullanım alanlarımızdan olan mutfaklarda dar alanlar yaşamı fazlasıyla zorlaştırmaktadır. Bu sebeple belirli çözüm yöntemleri ile mutfaklardaki atıl alanlar kullanıma kazandırılarak metrekare genişlemesine gidilebilir.

Diğer tüm tadilatlarımızda olduğu gibi mutfak tadilatında da firmamız ücretsiz keşif ve tesisat, kırım-yıkım, boya ve benzeri işlemleri tek elde toplamayı başarmıştır. Bu şekilde her iş için ayrı bir usta arama sıkıntısı çekmeyecek sadece mutfak tadilatını istediğiniz alanları veya tasarımını yaptığınız projenizi sunmanız yeterli olacaktır. Proje boyunca müşterilerimiz ile istişare içerisinde çalışarak memnuniyetinizi de en üst seviyede tutmaya gayret ediyoruz. Uzunlar Tadilat teslim aldığı her mutfakta kısa sürede teslim, yüksek memnuniyet, uzun ömürlü kullanım ve ekonomik fiyat garantisi sunmaktadır.

Mutfak Tadilatı Fiyatları

Mutfak tadilatı fiyatı, mutfağını yenilemek isteyenlerin yada yeni aldıkları evlerde değişiklik yapmak isteyen müşterilerimizin en çok merak ettiği konulardandır. Belirli bir fiyat çıkarmak ise tek tek uslarla çalışılacaksa oldukça zor ve maliyetlidir. Her ustanın vereceği fiyat ve işçilik farklı olurken istenilen tadilatın net fiyatı çoğu zaman belirlenememektedir.

Firmamız birçok konuda çözüm sunan ve müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alınarak çalışmalarını sürdürdüğünden bu durumda da sizlere yardımcı olabilecek tüm çözüm seçenekleriyle piyasa zirvesine oturmayı başarıyor. Net bir fiyat sunmak için ücretsiz keşif hizmetimiz ile hanenizde veya mutfak tadilatınızda ön inceleme yaparak size net bir fiyat sunabiliyoruz.

   Tadilat fiyatını mutfak metrekaresi ve müşteri tercihleri etkilemektedir. Daha geniş mutfaklarda fiyat artabileceği gibi seçeceğiniz mutfak dolabı, tezgah, evye seçimi ve diğer işçilik işlemleri etkilemektedir.

Seçeceğiniz tüm dekorasyon ürünleri uzun yıllar ilk gün ki sağlamlığıyla kullanabileceğiniz modern, kullanışlı, kaliteli ve uygun fiyatlı malzemelerdir.

Mutfak tadilatınız da ihtiyacınız olan tüm son teknoloji ekipmanlarımız, uzman kadromuz ve ücretsiz keşif gibi alternatif hizmetlerimizden yararlanmak için irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.