Küçükçekmece Tadilat

Küçükçekmece Tadilat

Küçükçekmece tadilat ustası arıyorsanız fakat bu konuda tedirginleriniz varsa tam olarak doğru adresteniz. Firmamızın 16 yıllık tecrübesiyle yer aldığı piyasa da İstanbul’da Küçükçekmece’de dahil olmak üzere 39 ilçesine komple ve kısmi tadilat hizmeti vermektedir. Güven, kalite, profesyonel müşteri ilişkileri ve benzeri kurumsallığın gerektirdiği her türlü konu uzmanlık ve ilgi alanımızdır. Bu nedenle Küçükçekmece tadilatı için aradığınız tüm kriterleri bünyemizde barındırmakta başarı ve iş ahlakına bağlı kalarak azimle hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz.

Küçükçekmece Komple Tadilat İşleri

Küçükçekmece’de komple tadilat yaptırmak istediğiniz mekanınız için yaptırmak istediğiniz veya ihtiyacınız olan her uygulama firmamız çatısı altında tek elde toplanmıştır. Teslim aldığımız iskelet yapıda olsun eskimiş veya yeniden tasarlanması gereken tüm mekanlarda a’dan z’ye tadilat hizmeti veriyoruz. Küçükçekmece’de komple tadilat hizmetleri;

  • Küçükçekmece komple mutfak tadilatı
  • Küçükçekmece komple banyo tadilatı
  • Küçükçekmece komple ev, bina, villa, işyeri ve benzeri mekan tadilatı firmamız tarafından garanti standartları altında uygulanmaktadır.
  • Küçükçekmece komple çatı tadilatı

Küçükçekmece Komple Tadilat Nasıl Yapılır?

Küçükçekmece’de komple tadilat için öncelikle firmamızın hiçbir ücret talep etmeden sunmakta olduğu keşif ve danışmanlık hizmeti devreye girer. Keşif ekibimizin belirlediği ve sizi istediğiniz tüm bakım ve onarım işlemleri listelenir, fiyatlandırılır ve müşterilerimizin var ise tüm soruları cevaplandırılır. Ardından anlaşma sağlanması haline sözleşme aşaması tamamlanır ve sıra tadilatın planlanıp projelendirilerek sürecin başlamasına gelir. Küçükçekmece tadilat uygalaması için kağıt üstünde yapılması gereken tüm işlemler tamamlandıktan sonra eğer tadilat mekanı büyük çaplı ise altyapı ve üstyapı diye bölünerek altyapı çalışmalarıyla sürece başlanır. Altyapı çalışmaları olan elektrik, su tesisatının yenilenmesi, kalorifer tesisatının onarılması veya yenilenmesi, kırım, söküm, şap, sıva işlemlerinin tamamı firmamız tarafından profesyonelce tamamlanmaktadır.

Küçükçekmece tadilat hizmetinde evinizin her köşesinde başlayacak olan hummalı çalışmanın diğer aşaması üstyapı işlemleridir. Seramik, parke gibi taban uygulamaları, tavan işlemleri, yüzeye yapılacak ışıklandırma bantlarının dizaynı, boya, badana gibi kalan diğer işler üstyapı işleridir ki tadilat sürecinin bitimine yaklaşıldığını göstermektedir.

 Küçükçekmece Ücretsiz Keşif Ve Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Küçükçekmece’de yaşayan bireyler için yeni bir eve taşınmak veya eskimiş onarıma ihtiyacı olan evinizde tadilata başlamak kabus gibi geliyorsa Uzunlar Tadilat firması olarak tam da bu nokrata da devreye girmekteyiz. Küçükçekmece’de tadilat süreci hakkında güvensizlik veya tedirginlik yaşayıp konu hakkında bilgi almak isteyen tüm başvuru sahiplerine hiçbir ücret talep etmeden tadilatı yapılacak olan mekanda keşif ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Küçükçekmece’de ücretsiz keşif tadilat hizmeti için uzman keşif ekibimiz önceden randevu alarak belirlenen gün ve saatte mekanınızda bulunur. Tadilatı için başvurulan mekanınızda baştan sona yapılan incelemeler ve müşteri isteklerinin de göz önünde bulundurulmasıyla tüm tadilat kapsamı göz önüne alınır. Firmamızın sunduğu bu alternatif hizmet sayesinde net fiyatlandırmadan tüm tadilat sürecinin işleyişine kadar birçok soruya kesin yanıt bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın