Kartal Tadilat

Kartal Tadilat

Tadilat ustası denilince akla gelebilen her türlü hizmeti kalite ve garanti standartlarıyla İstanbul geneli Kartal’da dahil olmak üzere tüm ilçelerine sunmaktayız.  Mekanınız ev, villa, müştemilat, garaj, fabrika ofis veya işyeri olsun aynı kalite ve uygun fiyatlı hizmetlrimizden yararlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra hiç bir ücret talep etmediğimiz keşif ve danışmanlık hizmetlerimiz sayesinde de sektörün dinamikleri arasında ki yerimizi üst sıralara taşıyoruz.

Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık Hizmeti

Kartal’da tadilat yaptırmak istiyorsanız sizin için ilk önereceğimiz hizmet türümüz ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti olmaktadır. Bunun sebebi sizlerin karar verme sürecinizi kolaylaştırmak ve bunu yaparken maliyet, zaman, kullanılacak olan malzemenin kalitesi gibi birçok sorunuza şeffaflık dahilinde yanıt verirken Tadilatı yapılacak olan mekanda ki tüm tesisat ve diğer kısımlar incelenerek ihtiyaç duyulan kalemler belirlenir. Bu kalemler listelendikten sonra müşterimizin özel olarak onarılmasını veya yenilenmesini istediği bölümlerde bu listeye eklenerek ön tadilat planlaması oluşturulur. Bu alternatif hizmetler sayesinde müşterimizi tereddüte düşüren her konu aydınlığa kavuşurken tadilat sürecinde süpriz yaratmayacak net maliyet hesabıda oluşturulur.

Yapılan tüm uygulama ve planlama tarafların anlaşması halince sözleşme ile garanti altına alınır. Böylece teslimat süresi veya tadilat içeriğinde herhangi bir aksaklık yaşanmayacağı yazılı olarakta temin edilmiş olur.

Tasarımın Hayat Bulduğu Adres

Firmamız Kartal’da tadilat için klasikleşmiş bir tadilat firmasından öte olarak yaşam alanlarınıza modern dokunuşlar yapmak veya baştan sona yenilemek için son sürat çalışmalarına devam etmektedir. Sektörde yer alan paydaşlarımıza nazaran son teknoloji ekipmanlarımız, alanında deneyim ve tecrübe sahibi profesyonel takım arkadaşlarımız sayesinde çağın gereklerine aynı zamanda sizlerin istek ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilen profesyonel kısmi veya komple tadilat hizmetini sunuyoruz.

Kartal Komple Tadilat ve Dekorasyon Hizmeti

Kartal’da tadilat ustaları aracılığıyla tadilat yaptırmak istediğiniz mekanınızın türü nasıl olursa olsun firmamızın verdiği a’dan z’ye hizmetler şu şekildedir;

  • Kırım, söküm ve molozların atım işlemleri
  • Su tesisatlarının yenilenmesi veya onarılması
  • Elektirik tesisatlarının yenilenmesi veya onarılması
  • Parke, laminant yenilenmesi ve diğer tüm taban uygulamalarının yapımı
  • Fayans, seramik yapımı veya derz yenileme işlemi
  • Mutfak dolabı ve tezgahı
  • Komple daire sıva, badana ve boyama
  • Alçıpan tavan, gizli ışık uygulamaları ve diğer tüm tavan uygulamalarının yapımı
  • Dekoratif niş ve duvar uygulaması

Gibi daha birçok tadilat uygulamasını güvenle veren Uzunlar Tadilat firmamız tarafından karşılayabilirsiniz. Hızlı başvuru için web sitemiz üzerinde yer alan mail adresinden veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın