Kağıthane Tadilat

Kağıthane Tadilat

Uzunlar Tadilat olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Kağıthane’de de komple ve kısmi tadilat hizmetlerini güven ve kalite standartları altında sunmaktadır. Kağıthanede bulunan ev, bina, ofiis, büro, işyeri, fabrika, villa, müştemilat ve benzeri her türlü yaşam merkezinde a’dan z’ye tadilat hizmeti verilmektedir.

Kağıthane Tadilat İçin Tek Tek Usta Aramaya Son!

Tadilat uygulaması uzmanlık ve ustalık isteyen bir iş olduğundan firmamız müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı her türlü komple ve kısmi tadilat uygulamasını tek çatı altında toplamıştır. Kağıthane’de tadilat ustası arayan müşterilerimiz için uzman ekibimiz ile mekanlarınıza uygun olarak anahtar teslim tadilat hizmeti sunmaktayız.

Kağıthane’de tadilat ihtiyacı olan mekanınızda her tadilat için tadilat ustası aramak zor, zahmetli, uzun süreç isteyen ve bir o kadarda maliyetli bir iştir. Çünkü her iş için uzun zaman ayırarak uygun olan ustası bulmuş olasınız bile bu durum tek tek işçilik ücretine tabii olacaktır. Ve bu sebeple tek tek amatör ustalar ile çalışmak mekanınızda yapılacak olan tadilat süreci için şu sorunları yaratmaktadır;

  • Planlama ve projelendirme yapılamayacağından uygulanacak işlerin sıralanışında eksiklik yaşanabilir.
  • Her iş için ayrı işilik ve maliyet ücreti ödemek zorunda kalırsınız.
  • Tadilat süreci sırasında usta arama oldukça uzun soluklu bir iştir.
  • Kurumsal olmayan amatör tadilat uygulamaları uzun süreli kullanıma uygun olmamaktadır bu sebeple kısa sürede tekrar tadilat ihtiyacı yaratabilir. Ancak kurumsal yapıda ki tadilat uygulamaları modern ve uzun solukludur.

Firmamız müşterilerimizi bu sıkıntılardan korumak ve her türlü tadilat ihtiyacını karşılamak adına Uzunlar Tadilat bünyesi adı altında her türlü uygulamayı profesyonel tadilat ustası ekibi ile yürütmektedir.

Kağıthane Ücretsiz Keşif ve Danışmanlık Hizmeti

Kağıthane’de tadilat yaptırmak isteyen müşterilerimizin ilk başvurması gerek hizmet hiç şüphesiz ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetidir. Peki ücretsiz keşif ve danışmanlık dediğimiz bu hizmet nedir? Ne işe yarar?

Ücretsiz keşif hizmeti firmamızın tadilatını yaptıracağı veya yaptırmayacağı her müşterisine hiç bir ücret talebinde bulunmadan sunduğu bir hizmettir.  Ön anlaşma veya ekspertiz görevi de üstlenen bu hizmette ekibimiz mekan sahipleriyle randevulaşarak mekanda detaylı bir inceleme ve ön planlama yapar. Bu incelemede mekanınızın ihtiyacı olan, eskiyen tüm altyapı tesisat sisteminin tespiti yapılır. Buna ek olarak müşterilerimizin yenilenmesini veya modernize edilmesini istediği alanlarda ki tadilat uygulamalarıda saptanarak toplu bir maliyet hesabı çıkarılır. Kağıthane’de tadilat yaptırmak isteyen müşterilerimizin tereddüt ettiği tadilatın her aşaması hakkında detaylı ve şeffaf bilgi verilmektedir. Bu hizmetlerimiz doğrultusunda müşterilerimiz tadilat süreci boyunca hiç bir sürpriz ile karşılaşmazlar böylece güven ve garanti standartları altında mekanınızda keyifli bir tadilat süreci geçirmiş olursunuz.

Firmamızın kalite standartları altında sizlerde Kağıthane’de tadilat yaptırmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden veya iletişim adreslerimizden hızlı başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın