İşyeri Tadilatı

İşyeri tadilatı günümüz de en önemli tadilat alanlarının başında gelmektedir. Dekorasyonu ve tadilatı kusursuz olan işyerlerinin aldığı verim tüm işyerlerinde ki tadilat önemini günden güne artırmaktadır.

Ofis, büro, mağaza gibi işyeri tadilatında öncelikle tadilat geçirecek mekana dikkat edilmeli. Ardından işyeri tadilatında yapılacak olan tadilatın içeriği iyi belirlenmeli aynı zamanda mekanı şekillendirmek ve seçimleri doğru yapmak oldukça önemlidir. Doğru tadilat ve onu takip eden doğru tasarım hem işyeri çalışanları için hem de işyerinize alışveriş için gelen müşterilerin göz zevklerine hitap edeceğinden son derece önemlidir. Çünkü bir işyerinin dışardan görüntüsü iş ve ürün kalitesinin vitrini olmaktadır. Bu özellikleri göz önüne aldığımızda bir işyerinin tadilattan geçmiş iyi dekore edilmiş olması iş kalitesini de doğrudan etkileyecektir.

Firmamız işyeri tadilatında önemsediği kısımları müşterilerinin istekleri doğrultusunda dizayn etmektedir. Bu sebeple işyeri tadilatı altyapı, su tesisatı, elektrik tesisatı alçı, sıvai boya ve badana gibi işlemleri yaparken diğer alanlara nazaran işyerinizde satışlarınızı artıracak ipuçlarınıda gözden kaçırmamaktadır.

İşyeri Tadilatında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

  • İşyeri tadilatı vitrin, camekan gibi alanları da kapsayan bir yenileme içeriyorsa vitrin dekorunda kusursuz ve kaliteli olan camlar seçilmelidir. Vitrin dekorasyonu müşterilerin işyeri içerisine girmesi için etkendir.
  • Aydınlatma ve ışıklandırmalarda işyerinin boyutu dikkate alınmalı göz yormayacak yoğunlukta olan ışıklar seçilmelidir. Aydınlatma sistemleri dekorasyona göre uyumlu bir şekilde yapılmalı işyeri veya mağazanın belirli kısımları ön plana çıkarılarak bu bölgelerdeki ürünlerin satışlarında artış hedeflenebilmektedir.
  • Yaz ve kış aylarının iklim şartları düşünülerek klima, ısıtma ve soğutma sistemlerini her açıdan verim alacak şekilde işyerine yerleştirilmelidir.
  • İşyeriniz giyim üzerine bir mağaza ise bay, bayan ve çocuk için ayrı katlar düzenlenmelidir. Mağaza kat düzeni ise şöyle olmalıdır. Giriş kat çocuk bölümü için ayrılmalıyken ikinci kat ise bayanlara, üçüncü kat ise baylara özel dizayn edilmelidir.
  • İşyeri tadilatınızda ki alan müsaitliğine göre tuvaletler her katta olacak şekilde tasarlanmalı tesisat tadilatı bu düzene göre tasarlanmalıdır.
  • İşyerinizde bulunan ürünleriniz raflar aracılığıyla müşteri tercihine sunuluyorsa bu raflar mümkün olduğunca müşterileriniz göz hizasında olmalıdır. Ve raf konumlarıda ürün önceliklerine göre ön plana çıkmalıdır.
  • İşyeri dekorasyonlarında dikkat edilmesi gerekn bir diğer noktada aynalardır. Boy aynaları veya geniş aynalar özellikle dar alana sahip işyeriniz için oldukça kullanışlı olacak mekana derinlik katacaktır.
  • İşyerinizde ki kasa bölümleri giriş ve çıkışı kapatacak alanlarda değil mekanın orta kısmında konumlanması kullanış açısından önemlidir.

   İşyeri tadilatınızda ki işlemlerinin alternatif hizmelerimizin tamamına ek olarak dekoratif çalışmalarımız ve fikirlerimizle de işyerinizi ön plana çıkarmamızı istiyorsanız. Web sitemiz üzerinde ki irtibat adreslerimizden bize ulaşabilir aynı zamanda işyerinizi kaliteli ve kurumsal bir görünüme kavuşturabilirsiniz.