İnşaat Tadilatı

Tadilat ve inşaat birbirini kapsayan konulardır. Şöyle ki tadilatı başlanan tüm alanlarda kırım, yıkım altyapı onarımı gibi işlemleri içerdiğinde her tadilatta bir inşaat söz konusudur. Aynı şekilde her iskelet halinde olan bina inşaatında komple tadilat yapıldığından her inşaatte de tadilat bulunmaktadır.

Firmamız nitelikli inşaat tadilatı işlerinde binanız ister iskelet aşamasında olsun ister yenilenme ihtiyacında olsun güvenle hizmet vermektedir.

Binanız da duvar yıkımı gibi alan genişletmesi tadilatı yapacaksanız öncelikle belirli izinlere sahip olmanız gerekmektedir. Bu izinleri almadan önce inşaat tadilatı hakkında bilgi almak için firmamızın ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz keşif sırasında size yapılacak olan tadilat işleri hakkında bilgi verdikten sonra çıkabilecek masrafın net miktarını da kesin bir şekilde belirleriz. Siz hazırlamanız gereken ruhsatları aldıktan sonra tadilat işleminiz başlayacaktır.

İnşaat Tadilatı İçin Ruhsat Alınmalı Mı?

Evinizde, işyerinizde veya benzeri yaşam alanınızda yapacağınız tüm tadilat işlerinde mutfak, banyo, iç dekorasyon yenilemeden ziyade alanı tamamen değiştirecek bir işlem yapılacaksa kesinlikle bir tadilat ruhsatı alınmalıdır. İmar yönetmeliğine göre yapı ruhsatının yeni bir proje ile değiştirilmesi gereklidir. İnşaat tadilatı izni için gerekli belgeler ise;

 1. Tapu tescilini gösteren belge
 2. Mimar tadilat inşaat projesi
 3. Başvuruyu yapan şirkete ait vergi numarası
 4. İmar durumunu belirten belge
 5. Başvuru dilekçesi

Bu belgeler ile bulunduğunuz ilçenin belediyesine başvuru yaptığınız zaman yönetmeliklere uygun olduğu sürece gerekli inşaat tadilat iznini alabilirsiniz. Hemen ardında firmamız tadilata başlayacaktır.

İnşaat Tadilatı Sözleşmesi

Firmamız Uzunlar Tadilat bünyesinde bulunan diğer tüm tadilat hizmetlerinde olduğu gibi inşaat tadilatında da müşteri memnuniyeti odaklı olan sözleşme gereğince hareket etmektedir. Sözleşmemiz tadilatın başlama ve bitiş sürelerini, yapılacak işlerin listesi ve net fiyatı içermektedir. Süreci bu sözleşme anlaşmalara bağlı kalarak yönetmekte uzman kadro ile profesyonel işler çıkarmaktayız. Sözleşmemizde yer alan ve inşaat tadilatının içerdiği hizmetler şunlardır;

 • Yıkım, kırım, örüm ve moloz atım işleri
 • Sıva, kara sıva
 • Elektrik tesisatı işleri
 • Şap ve tesviye işleri
 • Su tesisatı ve kombi tesisatı işleri
 • Fayans ve yer fayansı işleri
 • Laminant parke işleri
 • Kapı işleri
 • Alçı ve boya işleri
 • Çelik çatı ve şıngıl
 • Mermer işleri
 • Tavan işleri

Firmamız iskelet halinde aldığı binaları anahtar teslim aşamasına taşıyıncaya kadar süreç içerisinde gerekli olan tüm hizmetleri profesyonel ellerden çıkarmaktadır. Tüm hizmetleri tek elde toplayışıyla ekonomik olan Uzunlar Tadilat teknolojik ekipmanlara sahip oluşu ve uzman kadro ile işleyişi yürütmektedir.

İskelet halinde bulunan binanızı güvenilir ve kaliteli malzemeler ile oturulabilecek hale getirmek ve bunun yanı sıra evinin bir bölümünde yapılacak olan komple tadilatlar inşaat tadilatı sahasına girmektedir. İnşaat tadilatı veya diğer tadilat hizmetlerimizden yararlanmak için web sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.