Fatih Tadilat

Fatih Tadilat

Fatih’te bulunan ve tadilat ihtiyacı olan mekanınız için iyi bir usta veya tadilat firması arıyorsanız ve yolunuz bizimle kesiştiyse doğru yerdesiniz. Firmamızın sahip olduğu 16 yıllık deneyim, alanında uzman kadro, son teknolojiye sahip ekipman ve modern dekoratif fikirlerimiz ile alanımızda en iyisi olduğumuzu iddia ediyor ve paydaşlarımız arasında ki yükselişimiz ile bunu kanıtlıyoruz.

Uzunlar Tadilat olarak tüm hizmet bölgelerimizde ve hizmet alanlarımızda aynı özveri ve kalitede hizmeti sunmaktan aldığımız güç ile beraber alanımızda en iyisi olmaya devam ediyoruz.

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul genelinde Fatih’te dahil olmak üzere 39 ilçemize aynı kalitede hizmet ve uzman tadilatı sunuyoruz. Geniş uzman kadromuz sayesinde tadilat hizmetlerinizi en hızlı şekilde tamamlamaktayız. Firmamız tüm hizmet bölgelerinde a’dan z’ye müşteri istekleri doğrultusunda tadilat yaparak müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımayı hedeflemektedir. A’dan z’ye yani komple tadilatın yanı sıra İstanbul’da ki tüm bölgelerde kısmi tadilatı da kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Yaptırmak istediğiniz boya badana gibi küçük işler için uzman ekip çıkarılarak Fatih’te tadilat gereken mekanınız için veya diğer ilçelerde uygun fiyatlı, hızlı tadilat hizmeti alabilirsiniz.

Fatih’te Tadilat Yaptığımız Alanlar

Fatih’te tadilat yaptığımız tüm mekanlarımızda uzun ömürlülük garantisi vermekteyiz.

 • Fatih Komple İnşaat Bina ve Garaj Tadilatı Yenileme
 • Fatih Villa Tadilatı A’dan Z’ye Dekorasyon
 • Fatih Ev Dekorasyonu ve Anahtar Teslim Tadilat
 • Fatih Tek Elden İşyeri Ofis Büro Tadilatı
 • Fatih Komple Daire İçi Tadilat Dekorasyonu
 • Fatih Komple Mutfak Yenileme Tadilatı ve Dekorasyonu
 • Fatih Komple Banyo ve Tuvalet Dekor Tadilat
 • Fatih Ev Daire Su Tesisatı Yapımı ve Onarılması
 • Fatih Elektrik Tesisatı Yenilemeleri ve Onarılması
 • Fatih Fayans, Seramik, Laminant ve Parke Uygulamaları
 • Fatih Tavan Uygulamaları
 • Fatih Çatı Onarma ve Bakım İşlemleri

Fatih’te tadilat yapılan mekanlarda kısmi veya komple tadilat uygulamaları sonrası firmamızın oluşturduğu yetkili ekip tarafından gerekli tadilat testleri yapar. Böylece yapılan uygulamanın sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşılmaz.

Fatih’te Tadilat İçin;

Uzunlar Tadilat güvencesiyle Fatih’te tadilat hizmeti alabilmek için yapacağınız şey oldukça pratik. Uzunlar Tadilat web sitemiz üzerinden veya belirteceğimiz irtibat bilgilerimizden firmamıza ulaşarak başvuru yapabilir ve her aşamasında memnuniyetinizi kazanacak olan tadilatı evinizde, işyerinizde, villa veya ofis, büro benzeri tüm yaşam alanlarınızda uygulayabilirsiniz.

Fatih’te profesyonel tadilat hizmetimizin yanı sıra hiçbir ücret talep edilmeden uzman kadromuz tarafından mekanınızda keşif ve danışmanlık hizmetleri de sunan firmamız tadilat hizmeti başlamadan önce uygulanacak olan proje ve plan hakkında ki tüm bilgileri detaylı bir şekilde aktarmakta ve tadilat alanında yapılacak olan işlemlerin listesine göre maliyet hesabı oluşturmaktadır. Böylece mekanınızda tadilat başlamadan önce maliyette dahil olmak üzere tüm bilgilere sahip olabilir paydaşlarımız ile kıyaslayarak firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın