Fabrika Tadilatı

Fabrikalar  ve imalathaneler üretim ve planlamanın merkez birimleridir. Bu birimlerde ortaya çıkan ürünlerde ve fabrika çalışanlarının verimliliği elbette ki ortam kalitesinden doğrudan etkilenmektedir. Bu sebeple belirli aralıklarla kısmi veya komple fabrika tadilatı yapmanız çalışanlarınızdan ve satış raporlarınızdan olumlu geri dönüşler almanızı sağlayacaktır.

İş akışının koordineli olarak yürütülmesi tüm sistemlerin eksiksiz bir şekilde işlemesi adına çok önemlidir. Uzman ellerden çıkan plan ve projeler disiplinli, titiz çalışanlarımız ile birleştiğinde bir fabrika tadilatı hizmetinden daha fazlasını alacağınıza emin olabilirsiniz.

Uzunlar tadilat fabrika tadilatı açısından yılların vermiş olduğu deneyimlerle tasarladığınız projeyi verimli, kullanışlı ve ekonomik olarak en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

   Fabrika Tadilatı Uygulamaları

Fabrikaların dış görünüşleri müşteri nezdinde işleyişin kalitesini yansıttığından firmamız tadilat planlamasında dış cephe ve iç mekanda ihtiyaç olan bütün tadilatı tek elde toplamaktadır. Tüm çalışmaların firmamız tarafından karşılanıyor oluşu kaliteyi artırdığı kadar orantılı olarak maliyeti de düşürmektedir. Tadilat sürecinde çıkabilecek tüm maliyetlerin hesaplanması için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilir bu sayede ekonominizi güvence altına alabilirsiniz.

Fabrika tadilatı dahilinde ekonomik, hızlı, titiz olarak yapılan uygulamalar şöyledir;

 • Çatı tadilatı, izolasyon ve yalıtım çalışmaları
 • Tavan uygulamaları
 • Duvar çalışmaları
 • Alçı duvar ve alçıpan çalışmaları
 • Parke hizmetleri
 • Fayans döşeme
 • Su tesisatı yenileme
 • Elektrik tesisatı yenileme
 • Doğalgaz tesisatı yenileme
 • İç ve dış izolasyon, yalıtım çalışmaları
 • Boya, badana, alçı, sıva çalışmaları

Fabrika Tadilatı İşleyiş Sıralaması

   Fabrika tadilatı işleyiş sıralaması fabrika veya imalathanenin kullanım saatlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple fabrikalar metruk veya faal durum olarak ayrılır ve her ikisi içinde işleyiş hızı teslim süresi birbirinden farklıdır. Metruk durumdaki bir fabrikada full zamanlı olarak iş yapabilir bu sebeple erken teslim yapabilirken faal hizmet veren fabrikalarda mesai saatleri dışında tadil edilmektedir. Bu durum diğer tadilat hizmetlerine göre sadece teslim süresini değiştirmektedir.

Bu sebeple öncesinde ücretsiz keşif yaptığımız fabrika veya imalat hanenizin işleyiş durumuna göre hazırlanan proje dahilinde planlama yapılır. Üretimi aksatmayacak ve bir o kadar da hızlı bir çalışma sunacak olan planlama ile profesyonel ekibimiz çalışmaya başlar. Tüm süreç boyunca istişare edeceğimizden teslim sonunda hiçbir olumsuzluk ile karşılaşmazsınız.

Fabrika veya imalathane tadilatı tamamlanınca ekiplerimiz yenilenen tesisatta ve diğer tüm birimlerde testler yapar ve test raporlarına göre mekanın teslimi gerçekleşir. Baştan sona kadar tüm uygulamalar güvenilirlik, kalite ve profesyonellik çerçevesinde sürdürülmektedir.

FABRİKA TADİLATI İÇİN UZUNLAR TADİLAT

Fabrika veya imalathanenizde yaptırmak istediğiniz a’dan z’ye tüm tadilat işlemleri için firmamızın web sitesi üzerinden veya iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Karar aşamasında ki maliyet veya işçilik gibi tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz daha birçok alternatif hizmet için bizi ziyaret edebilirsiniz.