Eyüpsultan Tadilat

Eyüpsultan Tadilat

2005 yılından bu yana 16 yıllık tadilat geçmişimiz sayesinde İstanbul’un Eyüpsultan’da dahil olmak üzere otuz dokuz ilçesine de aynı kalitede tadilat hizmetlerini gururla karşılamaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz de Eyüpsultan’da tadilat ihtiyacı bulunan mekanlarınız için yaptırmak istediğiniz komple veya kısmi olan tüm tadilat uygulamalarınızda firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Uzunlar Tadilat Firmasının Avantajları

  • Uygun fiyat garantisi verir.
  • Alanında uzman ve geniş kadroya sahip.
  • Modern teknolojik ekipman filosuna sahiptir.
  • A’Dan z’ye tüm tadilat tek çatı altında toplanmıştır.
  • Uzun ömürlü kullanım garantisi sunar.
  • Ücretsiz keşif tadilat hizmetimiz mevcuttur.
  • Danışmanlık hizmeti verir.
  • Tadilat teslim edilmeden önce belirli teslerden geçer.
  • Hızlı ve güvenilir tadilat uygulaması yapar.
  • Sözleşme imzalama yoluyla anlaşma yapar.

Ücretsiz Keşif ve Tadilat Hizmeti Nedir?

Eyüpsultan’da tadilat yaptırmayı düşündüğünüz mekanınız için aklınıza takılan sorular var ise veya tadilata başlamadan önce toplam maliyet hakkında tereddüt duyuyorssanız firmamızın ücretsiz keşif hizmetiyle henüz tanışmadınız demektir.

Ücretiz keşif uzman ekibimizin yapılacak olan tadilat üzerine yaptığı inceleme aşamasıdır. Hiç bir ücret talep etmeden gerçekleştirilen bu hizmetimizde mekanınızın ihtiyacı olan tadilat uygulaması belirlenir ölçümler alınır ve müşteri istekleri doğrultusunda yapılacak olan tadilatın ön çalışması sürdürülür.

Bunun yanı sıra danışmanlık hizmetimiz ile de tadilatınıza dair merak ettiklerinizi ve tereddütlerinizi gidermeyi hedeflemekteyiz. Ne kadar sürede tamamlanır? Dekorasyon yapılır mı?  Kullanılan malzemenin kalitesi nedir? Gibi daha birçok sorunun yanıtı danışmanlık hizmetimiz ile cevap bulabilir.

Neden Tadilat İçin Sözleşme İmzalıyoruz?

Uzunlar tadilat alanında her anlamda kurumsallaşmış firmadır. Müşteri memnuniyeti, tadilat işçiliği kadar prosedürleride önemsemekteyiz. Bu prosedürler tadilat içeriğini garanti altına altına alan yazılı bie anlaşmadır. Ve müşteri haklarını baz alarak düzenlenmektedir.

Eyüpsultan tadilat sözleşmesinde yer alan ve kesin olarak belirlenen net maliyet, teslimat tarihi gibi maddeler firmamız tarafından sadık kalınarak sürdürülmektedir. Böylece Eyüpsultan’da tadilatın ilerleyen süreçlerinde sizleri herhangi bir ek maliyet beklemez veya tamamlanan tadilatın teslimatında gecikme yaşamanız gibi sorunlarla imzalanan sözleşme sayesinde karşılaşmazsınız.

Kısacası Eyüpsultan’da yapılacak olan tadilatın taraflar arasında ki haklarını koruyan ve sağlıklı bir tadilat süreci başlatan temel yapı taşıdır tadilat sözleşmesi.

Tek Tık İle Başvuru Kolaylığı

Eyüpsultan’da tadilat için firmamız alanında uzmanlaştığı kadar müşterilerinin güvenilir tadilat hizmetine kolay bir şekilde ulaşmasını da önemsemektedir. Bu yüzden oluşturduğumuz Uzunlar Tadilat web sitesi müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmayı hedeflemektedir.

Eyüpsultan’da tadilat ihtiyacı bulunan mekanınız için başvuru yapmak veya bilgi almak istiyorsanız anasayfamızda yer alan İLETİŞİM butonuna tıklayarak kolayca form doldurabilirsiniz. Bunun yanı sıra daha detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir veya adresimizde ziyaret ederek tüm alternarif hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir tadilatınızın başlangıcı için başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın