Esenyurt Tadilat

Esenyurt’ta tadilat yapılacak mekanınız var ise ve siz  tadilatı yaptırmak istediğiniz ustalar ve firma konusunda tereddüt yaşıyorsanız ilk olarak dikkat etmeniz gereken şey isteklerinize, tadilatınıza ve bütçenize uygun kişi veya kişiler ile çalışmaktır.

Tek tek ustalar ile çalışmak zorlu bir süreçtir. Bütün tadilat uygulamaları için alanında profesyonel ustayı bulmak, anlaşmak, işçilik ücreti ödemek ve tadilatın tamamlanıp yeni tadilata geçilmesini beklemek uzun soluklu, maliyetli ve bir o kadar da meşakkatli bir durumdur. Ancak firmamız kurumsal yapılı ve tecrübeleri olan bi yapıda olduğundan tüm tadilat hizmetlerini karşılayacak ustaları tek çatı altında toplamayı başarmıştır.

Böylece müşterilerinin zamandan, maliyetten ve daha bu gibi birçok negatif durumdan kaçınmasını sağlamaktadır. Her ustalık için ayrı ayrı işçilik ücreti talep etmeyen Uzunlar tadilat firmamız aynı zamanda doğru ve kaliteli tadilat, dekorasyonu planlaması sayesinde yürütülecek tadilat işlemlerinde aksama olmaksızın teslimat tarihine sadık kalarak tamamlamaktadır.

Doğru Planlamanın İlk Durağı Keşif!

Doğru planlama sürecin sözleşmeye uygun olarak ilerlemesinde ki en önemli kriterlerdendir. Planlama için ise ilk olarak mekanda keşif yapılarak yapılması istenen tadilat hizmetinin, tutarın ve seçilen malzemelerin listesi çıkarılmaktadır. Böylece müşterilerimiz tadilat yaptırmadan önce ödeyeceği tutar ve tadilat hizmeti hakkında bilgi almaktadır.

Keşif hizmetimiz boyunca müşterilerimizden hiç bir ek ücret talep etmeden tüm detaylar şeffaf ve güvenilir bir şekilde aktarılmaktadır.

Teminatımız Sözleşmemiz

Keşif sonrası müşterilerimiz verilecek hizmette kanii olduğu durumda karşılıklı olarak tarafların haklarının korunması ve anlaşılan maddelerde firmamız adınada bir cayma olmayacağının güvenini vererek hizmetin tamamlanması adına sözleşme hazırlarız.

Müşterilerimizin hazırlanmış olan maddelere onay vererek imzalaması halinde tadilat ve dekorasyon hizmeti son hızıyla başlayacaktır. Ve sözleşmede belirtilen teslimat tarihine bağlı kalarak tadilatını tamamlayacaktır.

Teslimat Öncesi

Teslimat öncesinde firmamız yapılan tüm tadilatın kalite ve güvenilirliğini ölçmek adına ilk testlerini yapar. Testlerden tam not alan tadilat mekanı uzun ömürlülük garantisiyle teslim edilir.

Esenyurt’ta Tadilatın Doğru Adresi

İstanbul’da bulunan Esenyurt’ta dahil olmak üzere 39 ilçenin en ücra köşesine dahi mekanın cinsi ve tadilatın boyutu fark etmeksizin aynı kaliteli, güvenilir hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Firmamızın yapacağı tadilatlarda en önemsediği ve baz aldığı konu müşteri memnuniyeti ve istekleridir. Tadilat planlamamızı tamamen müşterilerimizin tasarımları veya görüşleri doğrultusunda şekillendirmekte ve tadilat süreci boyunca mekan sahiplerimiz ile istişare içerisinde kalmaktayız.

Esenyurt’ta tadilat yaptırmak istediğiniz tüm mekanlarınızdaki tadilat işlemleri için firmamızdan ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Böylece yaptırmak istediğiniz tadilat hizmetinizin aşamalarını, planlama sürecini ve tadilat bütçenizi belirlemeniz konusunda tüm detayları şeffaflık çerçevesinde sizinle paylaşarak yardımcı oluruz.

Ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmeti gibi birçok alternatif hizmetten yararlanabilmek için web sitemiz üzerinden form doldurabilir aynı zamanda iletişim numaralarımızdan veya firma adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın