Daire Tadilat Dekorasyon

Daire tadilat dekorasyonu evinizin mutfak, banyo, yatak odaları ve diğer yaşam alanlarınızda ki  kısımlarında komple veya kısmi tadilatı kapsamakatadır. İnşaat halinde ki veya yenileme ihtiyacı duyduğunuz dairenizin tüm altyapı, tesisat, elektrik sistemi, parke, asma tavan ve benzeri tadilat işlemlerinin yanı sıra dairenize modern bi hava katacak dekoratif seçenekleri de bünyesinde barındırmaktadır.

Daire tadilat dekorasyonu bazı noktalarda diğer tadilat işlemlerinden ayrılmaktadır. Şöyle ki eskiyen altyapı, tesisat, boya, badana, gibi tadilat işlerinin yanı sıra hanenizin tarzını ortaya çıkaracak dekoratif niş, spot lamba, gömme raf, modern tavan uygulamaları gibi dekorasyon işlerini de kapsamaktadır. Kısacası dairenizde yaptırmak istediğiniz dekorasyon ve tadilat komple olarak bir yenilenme ve mimari işlemlerdir.

Mekanınızda modern çizgilerin hakim olması kadar kullanış açısından da avantajları ve uzun ömürlü kalite sağlaması da oldukça önemli bir nokta olmaktadır. Bu her iki önemli detay da yüksek malzeme kalitesi ve profesyonel işçilikten geçmektedir. İstanbul tadilat ustası denilince akla ilk gelen markalardan biri olma yolunda ki sağlam adımlarımız da bu kalite ve uzmanlık ile beraber olmaktadır. Alanımızda ki alternatif hizmetlerimiz

Daire Tadilat Dekorasyonuna Başlarken

Daire tadilat dekorasyonuna firmamız ile başlamak için karar verdiğiniz andan itibaren Uzunlar Tadilat uzman kadrosu çalışmaya başlar. Randevu alarak belirlediğimiz tarih ve saatte yapılan ücretsiz keşif dahilinde sunduğumuz fiyat ve süre teklifimizi kabul etmeniz doğrultusunda beklentilerinize uygun olarak çıkarılan proje profesyonel ekip ile uygulamaya geçmektedir. Doğru firma ve alanında uzman kadro ile çalışmak tadilat sürecini keyifli bir hale dönüştürecektir.

Tüm müşteri ihtiyaçlarını vizyon haline getirmiş olan firmamız uygulamalarında kullandığı yaratıcı fikirleri ile klasiklerin dışına çıkarken teknolojik ekipmanları ile çalışma şekli fark yaratmaktadır.

Daire Tadilat Dekorasyon Süreci Sonunda

Sözleşme de belirtilen iş planı takvimine göre anlaşılan sürede projeniz tamamlanır. Uygulama sonunda daire tadilat dekorasyonunuzda teslim öncesi tüm tesisatın ve tadilat yapılarının testi yapılır.

Uzunlar tadilar her geçen gün değişen teknoloji ve trendleri takip etmekte böylece daire tadilat dekorasyonu ve diğer sunacağı tüm hizmetlerde profesyonel aynı zamanda modern bir çizgi yakalamayı başarmaktadır.

Daire Dekorasyonunda Trend Uygulamalar

  Moda günümüzde birçok sektörün ideolojisidir. Dolayısıyla daire tadilat dekorasyonu da trendleri yakalama konusunda yol kat etmektedir. Bu trendler duvarlardan tavana ve parkelere kadar her alanda kendini göstermektedir.

Ölü alan olarak ilan edilen duvarlarda kanvas tablo kullanmak, dekoratif ve geniş aynalar ile ortama derinlik katmak gibi bir çok duvar tasarımı yılın trendleri arasında yer almaktadır. Buna ek olarak ortama ve konsepte uygun olan tek duvarda duvar kağıdı kullanmak modern bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır.

Modern çizgiler tabi sadece duvar tasarımlarıyla değil tavan tasarımları, parke seçimleri raf kombinleri ile de oldukça şık bir salon, yatak odası veya tüm daire tadilat dekorasyonu yaratabilirsiniz.

Dairenizde yaratmak istediğiniz bu modern havanın yanı sıra tüm tadilat işlerini profesyonel bir tek elde toplayarak ekonominizi de güvenceye alabilirsiniz. Bu güvence için Uzunlar Tadilat web sitemizden iletişime geçebilirsiniz.