Çatalca Tadilat

Çatalca Tadilat

Çatalca’da bulunan tadilat mekanlarınızda yaptırmak istediğiniz tüm hizmetlerinizi firmamız tarafından karşılayabilir güvenli, kaliteli ve profesyonel hizmetin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Teslim aldığımız ve müşteri istekleri doğrultusunda tadilat, dekorasyon uygulamalarını yaptığımız mekanlarımızı teslim ederken belirli testlerden geçirerek uzun ömürlülük garantisi sunmaktayız. Bunların yanı sıra tadilat hakkında merak edilen tüm detaylar, işlemin süresi ve maliyeti gibi konuları da firmamız hiç bir ücret talep etmeden sunmaktadır.

Çatalca Tadilat Planlaması Aşamaları

Çatalca’da tadilat yaptırmak istediğiniz bina, ev, villa, müştemilat, fabrika, işyeri, ofis, büro ve benzeri tüm yaşam alanlarınızda başvuru yapmanız halinde ekiplerimiz sizinle iletişime geçer ve ücretsiz keşif olarak adlandırılan ilk inceleme uygulaması için randevu talep ederiz.

Belirlenen günde keşif ekibimiz yaptırmak istediğiniz tadilat işlemlerini, malzeme seçimlerini ve daha birçok konu hakkında karşılıklı istişare içinde bulunarak istekleriniz doğrultusunda yapılacak olan tadilatın maliyetini ve diğer bilgilerini şeffaflık içerisinde sizinle paylaşır.

Paylaşılan bilgiler ışığında müşterimizin tadilat işlemlerine onay vermesi haline tadilat plan ve proje çalışmaları yapılarak sözleşme hazırlanır. Teslimat tarihi ve tadilat maliyetinde bulunduğu müşteri haklarını korumayı hedefleyen sözleşmeyi imzalayarak tadilat uygulamasına başlarız.

Süreç içerisinde müşterilerimiz ile sürekli istişare içerisinde bulunarak yapılan tadilatın tamamen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılmasını hedefliyoruz.

Uzunlar Tadilat Çatalca Tadilat Hizmeti Alanları

Firmamızın Çatalca’da tadilat ihtiyacı olan mekanlarda vermekte olduğu bazı hizmetler aşağıda listelendiği gibidir. Tüm uygulamalar alanında uzman ekibin işçiliğinde çıkmaktadır. Böylece tüm hizmetleri tek firma çatısı altında toplamakta müşterilerimize fiyat ve zaman avantajı sağlamaktayız.

 • Çatalca Komple Ev ve Bina Tadilatı + Yenileme
 • Çatalca A’dan Z’ye Dekorasyon Villa Tadilatı
 • Çatalca Anahtar Teslim Tadilat ve Ev Dekorasyonu
 • Çatalca Tek Elden İşyeri ve Ofis Büro Tadilatı
 • Çatalca Komple Daire İçi Tadilat + Dekor Uygulaması
 • Çatalca Komple Mutfak Yenileme + Tadilatı
 • Çatalca Komple Banyo Tuvalet Tadilat ve Onarımı
 • Çatalca Ev ve Daire Su Tesisatı Tamiri + Yenilenmesi
 • Çatalca Elektrik Tesisatı Yenilemeleri + Tamiri
 • Çatalca Fayans ve Seramik Uygulamaları
 • Çatalca Çatı Bakım Onarımı ve Çatı Aktarma

Kısacası müşteri talepleri doğrultusunda teslim alınan mekanlarda a’dan z’ye her tadilat işlemini güvenle sunmaktan gurur duyuyoruz.

Çatalca’da Tadilat İçin Başvuru Yapabilirsiniz

İstanbul’un Çatalca’da dahil olmak üzere 39 ilçesine güvenilir tadilat hizmeti sunan firmamız tüm tadilat aşamalarını müşterilerinin memnuniyeti üzerine tasarlamaktadır. Bu sebeple pratik bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından güvenilir, kaliteli malzeme ve uzun ömürlü kullanım garantisi sunan tadilat uygulamanız başlayacaktır.

Çatalca tadilat ihtiyacı olan veya yeni bir görünüm kazandırmak istediğiniz mekanlarınız mevcut ise Uzunlar Tadilat firmamızın web sitesi üzerinden form doldurabilir, irtibat numaralarımızdan arayarak bizlere ulaşabilir veya adresimizde ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın