Büyükçekmece Tadilat

Büyükçekmece Tadilat

Büyükçekmece tadilat uygulamaları yaptırmak isteyen ancak tek tek usta aramaktan bıkmış ve bu sebeple tadilatın tedirginlik yarattığı kişilerdenseniz aynı zamanda artık tadilatınızı ertelemek istemiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamızın alanında uzman kadrosu, modern ekipmanları ve tecrübeleri sayesinde tüm tadil işlemlerini tek elde toplamıştır. Böylece tek tek usta aramak ve her ustaya ayrı işçilik ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Uzunlar Tadilat Büyükçekmece Tadilatı Hizmet Alanları

Firmamız Büyükçekmece tadilatı için evlerinizin veya diğer yaşam alanlarınızın her türlü; boya, badana, alçı sıva ve kara sıva, kartonpiyer, tavan uygulamaları, avize göbeği takma, avize ve lamba düğmesi montajı, korniş montajı, içten ısı yalıtım mantolama, dış cephe tadilatı, kalebodur, fayans, parke, laminant uygulamaları, banyo ve tuvalet balkon gibi yerlerin derzlerini yenileme, klozet yerleştirme ve tuvalet taşı koyma, musluk, evye ve batarya takma, mutfak ve banyo gider tamiri, sıhhi tesisat tamirleri ve elektrik tesisatı tamirleri, çatı tamiri ve tadilatı, çatı yalıtım izolasyon ve benzeri tadilat tamirat uygulamaları firmamız tarafından titizlik ve uzun ömürlülük garantisiyle yapılır.

Uzunlar Tadilat Ücretsiz Keşif Hizmeti

Firmamız sunduğu tüm a’dan z’ye tadilat uygulamalarının yanı sıra alternatif hizmetleriyle de müşteri memnuniyeti sağlamaya devam etmektedir. Firmamız bünyesinde ki alternatif hizmetlerden biri de ücretsiz keşiftir.

Büyükçekmece’de bulunan mekanlarınız için ücretsiz keşif tadilat yapılacak alanda ki ilk gözlem yani bir nevi eksper hizmetidir. Yapılacak tadilatların maliyetinin hesaplanması, tadilat ve yenilenmesi yapılacak olan işlerin listelenmesi, gerekli malzemelerin belirlenmesi gibi birçok noktaya açıklık getirmektedir. Bu sebeple hiç bir ücret ödemeden tadilatınız hakkında yapılacak işlemlerin bilgisine ulaşabilir ve tadilat için ayırmanız gereken bütçeyi belirleyebilirsiniz.

Uzunlar Tadilat Avantajı: Tek Firma A’dan Z ‘ye Tadilat

Büyükçekmece tadilatında firmamızın en önemli avantajlarından bir diğeri de tüm tadilat işlemlerini tek elde toplamış olmasıdır. Tadilat için teslim aldığı mekanlarda ki tüm uygulamalar için ayrı ayrı profesyonel ustası bulunan firmamız bu sayede müşterilerimizi tek tek usta arama zahmetinden ve maliyetinden korumaktadır.

Aynı zamanda tüm işlemleri bünyemizde barındırmamız sayesinde her işlem için ayrı ayrı usta işçiliği ödemenize gerek kalmayacağından piyasaya oranla uygun fiyatlarda hizmet sağlamaktayız.

Bunların yanı sıra yapılacak işlemleri ve ustalarımızın çalışma sıralamasını planladığımız için tadilat sürenizde ve sürecinizde hiç bir aksama yaşanmamaktadır.

Büyükçekmece Tadilat Hizmeti Alabilmek İçin;

Sizde Büyükçekmece’de tadilat yaptırmak istediğiniz alanlarınız hakkında tedirginlik duyuyorsanız Uzunlar Tadilat firmamızın web sitesi üzerinden veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir komple tadilat veya kısmi tadilat uygulamaları hakkında detaylı ulaşabilir ve tadilat planlamanız içerisinde yer alabilirsiniz.

Ayrıca yaptıracağınız tadilatınızın bütçesi için net maliyet bilgisine ihtiyacınız varsa firmamızın ücretsiz keşif gibi alternatif hizmetlerinden faydalanabilmek için aşağıdaki linke tıklayabilir form doldurarak veya iletişim numalarımızdan arayarak tadilat başvurusu yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın