Beyoğlu Tadilat

Beyoğlu Tadilat

Beyoğlu’nda tadilat için bulunan ev, villa, müştemilat, işyeri, ofis, büro, fabrika ve benzeri tüm yaşam alanlarınızda talep edeceğiniz talidat hizmeti için Uzunlar tadilat sizin yanınızdadır. Doğru, kaliteli, güvenilir ve şeffaf hizmetin adresi Uzunlar Tadilat firması 2005 yılından beri sektörde aldığı yer sayesinde ve edindiği tecrübeler doğrultusunda teslim aldığı her binada yapılacak olan işçilik boyutu ne olursa olsun aynı kalitede hizmeti sunmaktadır.

Beyoğlu Tadilatı Hizmet Alanları

Firmamız başvurusunu aldığı ve anlaşma sağlanan her binada müşteri istekleri doğrultusunda tadilat hizmeti sunmaktadır. A’dan z’ye tadilat olarak da tanımlanan hizmet alanlarımızı şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Mutfak tadilatı: Beyoğlu’nda mutfak tadilatı bazen komple tadilat bazende kısmi tadilat kapsamına girmektedir. Her iki konu içinde mutfak tadilatı tüm tesisat, boya, badana, mutfak dolabı, evye yenileme ve yerinin değişimi gibi onarım ve yenilenme ihtiyacı duyulan her alanda tadilat uygulaması gerçekleşmektedir.
  • Banyo tadilatı: Beyoğlu’nda banyo tadilatı mutfak tadilatına benzer olarak hem komple hemde kısmi tadilat içerisine girer. Duşa kabin, fayans döşeme, tesisat borularında değişim veya onarım gibi bir banyoda ihtiyaç duyulabilecek her tadilatı hizmetini sunmaktayız.
  • Ofis ve Büro tadilatı: Firmamız müşteri isteklerine uygun olarak kalite standartlarında yaotığı bir diğer hizmette ofis ve büro tadilatıdır. Beyoğlu ofis büro tadilatında müşterimizin iş aksamının sekteye uğramaması adına tüm uzman ekip büyük bir özveri ve hız ile çalışmaktadır. Böylece yapılan uygulama cinsi ne olursa olsun kaliteli, garantili ve en hızlı şekilde tamamlanmış olur.
  • Ev ve Bina tadilatı: Evlerinizde veya binanızın tamamında yapılacak olan a’dan z’ye tesisattan çatıya kadar bütün hizmeti kapsar. Beyoğlu’nda tadilat yaptırmak istediğiniz alanınız iskelet yapıda bile olsa firmamız anlaşılan gün ve tarihlere bağlı kalarak anahtar teslim tadilat hizmeti sunmaktadır.
  • Daire Tadilat Dekorasyon: Firmamız modern ekipman ve güncel projeler sayesinde yaptığı her tadilata dekorastif birer dokunuş yapmasının yanı sıra talep etmeniz durumunda Beyoğlu’nda daire tadilat dekorasyonu için alanınızda tadilatın yanı sıra dekorasyon uygulamaları da yapmaktadır.
  • Fabrika tadilatı: Beyoğlu’nda fabrika tadilatı en çok titizlik isteyen tadilat uygulamalarındandır. Firmamız imalathanelerin her yönden titizlik ve hijyen isteyen bu yönünü baz alarak müşteri talebi doğrultusunda kısa sürede uzman işçilik çıkarmaktadır.
  • Villa Tadilatı: Beyoğlu’nda villa tadilatı firmamızın planlamasında en çok zaman ayırdığı işlerden biridir. Alanın büyüklüğü yapılacak iş listesindeki kalemlerin çokluğu nedeniyle profesyonel planlama isteyen bir tadilat uygulamasıdır. Kimi zaman alan içerisinde bulunan müştemilat kısımlarınında tadilata dahil edilmesiyle artan iş uzman ekip kadromuzunda artmasını bu sebeple iş hızının ve yoğunluğunun aynı şekilde devam etmesiyle anlaşılan gün içerisinde tadilattan geçen villa teslim edilmektedir.
  • İnşaat tadilatı: İskelet yapıdaki inşaat alanlarında yapılacak olan tüm tadilat hizmetlerini tamamlayarak müşterilerimize anahtar teslim tadilat imkanı sunuyoruz.

Belirtilen tadilat alanlarınızda ihtiyaç duyduğunuz büyük veya küçük tadilat işlemlerinin tamamı için web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın