Beylikdüzü Tadilat

Beylikdüzü Tadilat

Beylikdüzü tadilat uygulamalarınızın yanı sıra komple tadilat içeren mutfak, banyo, salon yenileme ve onarma işlemleriniz için Uzunlar Tadilat firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Binanızun, evinizin, villa veya işyerlerinizin anahtar teslim tadilatı, dış cephe onarma uygulamaları, çatı tamirat ve tadilatının yaparken aynı zamanda her türlü ince inşaat işçiliklerinide kalite garantisi altında sunuyoruz.

Güvenilir Tadilat Hizmeti Uzunlar Tadilat

Önceleri tadilat işlemleri oldukça sıkıntılı, stres dolu bir süreç olarak görülürken bu durum günümüzde Uzunlar Tadilat sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Firmamız teslim aldığı her mekanda aynı kalitede, garantili hizmeti sunmaktadır. Beylikdüzü tadilat işleriniz için sadece arayarak bile başvuru oluşturabileceğiniz ve tadilat işleminizi ilk etapta başlatabileceğiniz güvenilir hizmete kavuşmak firmamız ile artık imkansız değil.

Yaşam alanlarınızda tadilat yaptırmadan önce karar vermeniz gereken ilk şey yapılacak olan tadilatın cinsidir. Ardından bu tadilat için ayırmanız gereken bütçeyi yani tadilat maliyetini bilmeniz gerekmektedir. Bunun için piyasa araştırması yapabilir veya ücretsiz keşif hizmetimizden destek alarak hem maliyet hesabı hemde tadilat hakkında bilmek istediklerinizi öğrenebilirsiniz.

Beylikdüzü tadilat uygulaması için bütün aşamalarda tarafların mutabık olunduğu durumda sözleşme imzalayarak müşterilerimizin haklarını korumayı amaçlamaktayız. Böylece sözleşmede belirtilen tarihlere ve diğer maddelere bağlı kalarak tüm tadilat aşamaları kalite garantisi strandartlarında tamamlanır ve gerekli testlerden geçtikten sonra ev veya işyeri sahiplerine teslimatı gerçekleşir.

Uzunlar Tadilat olarak yapılan tadilatlarda güvenilir ve kaliteli hizmetinin yanı sıra uygun fiyatlar ve kişiye özel ödeme planlarıyla da müşterilerinin memnuniyetini maksimuma çıkarmayı hedeflemektedir.

Beylikdüzü Komple Tadilat ve Kısmi Tadilat

Firmamız bünyesinde görev alan uzman ekibimiz tadilat için teslim alınan her mekanda (bina, ev, villa, ofis, büro, fabrika, cafe ve benzeri işyeri) kısmi ve komple tadilat yapmaktadır. Kısmi tadilat binanın tümünü değil sadece arıza yapan veya değiştirilmesi, yenilenmesi gereken kısımları kapsar. Örneğin tesisatta oluşan problen varsa yalnızca tesisatın değiştirilmesi kısmi tadilatı kapsamaktadır.

Komple tadilat ise yerleşim mekanınızın tamamınında baştan sona yapılan tadilattır. İskelet yapı durumunda alınan bir binada anahtar teslim konumuna gelinceye kadar yapılan tadilatları kapsamaktadır.

Firmamız uzman kadrosu, profesyonel ekipmanı ve kaliteli malzeme seçenekleriyle tüm tadilatlarınızda profesyonel hizmet verir.

İSTANBUL GENELİNE TADİLAT HİZMETİ İÇİN;

Uzunlar tadilat olarak Beylikdüzü tadilat ve İstanbulun diğer tüm ilçelerinde müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda a’dan z’ye tüm tadilat ve dekorasyon işlerini güvenli bir şekilde sürdürmekteyiz. Sizlerde İstanbulda bulunan mekanlarınız için almak isrediğiniz tüm tadilat işlemleri için firmamız ile web sitemiz üzerinden veya adres bilgilerimizden iletişime geçebilirsiniz.

İrtibat numaramızdan bizlere ulaşabilir ücretsiz keşif ve benzeri birçok alternatif hizmetten yararlanabilir ayrıca yapılacak olan tadilat hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın