Beykoz Tadilat

Beykoz Tadilat

Beykoz’da tadilat yaptırmak istediğiniz mekenalarınız için bir tadilat firması veya usta arıyorsanız doğru adrestesiniz. A’dan z’ye tadilat avantajı sunan yüksek kalitede malzeme ve titiz işçilik ile firmamız İstanbul’un 39 ilçesinde sizlerin hizmetinde.

Beykoz’da tadilat mekanınız ister bina, ev olsun ister fabrika, imalathane veya işyeri firmamız tüm alanlarda aynı kalite ve profesyonelliği sunmaktadır. Geniş uzman kadromuza sahip oluşumuz sayesinde yapılacak her tadilata kendi alanında uzman kadro uygulama yapar. Böylece teslim edilecek olan her işçiliğin gururla arkasındayız.

Beykoz’da Tadilat Aşamaları

Beykoz’da ve İstanbul genelinde teslim aldığımız yaşam alanlarında önceden yaptığımız keşif hizmeti sayesinde genel bir planlama oluşturulur. Daha sonra bu plan üzerinden gerekli proje tasarlamaları, ekip organizasyonu, malzeme nakliyesi gibi işlemler planlanır. Tüm kadro hazır bir şekilde anlaşılan gün ve saate bağlı kalarak tadilat sahasında konumlanırız. Bu aşamadan sonra titizlik ile yürütülecek olan tadilat aşamaları başlar.

Beykoz’da komple tadilat uygulaması aşamaları ve sıralaması şu şekildedir;

  • Kırım, yıkım, moloz temizliği tadilat sahasının ilk etabıdır.
  • Sıhhi tesisat ve elektrik tesisatında onarma ve gerek duyulursa değiştirmeler yapılır.
  • Alçı duvarında hizalama yapılır böylece düzeysizlikler veya yüzey sapmaları giderilir.
  • Alçıpan tavan uygulamaları da tercihlerinize göre tamamlanır.
  • Boya, badana ve duvarlarda ihtiyaç duyuluyor ise alçı, sıva işlemleride yapılır. Boya aşamasının geciktirilme sebebi kırım, yıkım veya tavan uygulamaları sırasında duvarlarınızda toz birikmemesi içindir.
  • Beykoz’da tadilat yapılan mekanda boya işçiliğide tamamlandıktan sonra sırada parke, laminant, seramik veya fayans uygulaması var. Müşterilerimizin daha önceden kararlaştırdığı malzemeler ile pratik ve sağlam bir taban uygulaması gerçekleştirilir.
  • Banyo ve mutfaklarda yapılan tadilatlarda duşakabin yerleştirilmesi gibi diğer işlemleride kapsayan tadilat hizmeti sunulmaktadır.

Firmamız sunduğu tüm hizmetlerde ve tüm bölgelerde tadilat çeşidi ne olursa olsun profesyonelliği elden bırakmadan uygulama yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı yürütülen işler ücretsiz keşif imkanı ile başlar ve anahtar teslim noktasına kadar titizlik ve kalite ile yürütülür.

Beykoz’da Tadilat Fiyatı

Beykoz’da tadilat fiyatı ve merak ettiğiniz diğer tüm soruların cevabı için firmamızın oluşturduğu uzman ekibe başvurabilirsiniz. Uzman ekibimiz tadilat talebi oluşturulan mekanlarınızda hiç bir ücret talep etmeden eksper bilinciyle keşif yapar. Bu keşif sırasında tadilat ihtiyacı duyulan bölgeler, müşterilerin özel olarak istediği tadilat listesi, mekan boyutu gibi birçok noktaya dikkat edilir. Bu aşamada alınan notlar ışığında ofis çalışması yapılır. Keşif raporları maliyeti belirleyen etkenleri içermektedir. Şöyle ki metrekaresi büyük veya daha fazla tadilat ihtiyacı duyulan mekanlarda maliyet artmaktadır.

Belirlenen Net ve sabit maliyet doğrultusunda anlaşma sağlanır ise müşteri haklarınızı koruyan sözleşme imzalarız.

Sizlerde Beykoz’da yer alan yaşam merkezleriniz için tadilat düşünüyorsanız ancak süreç ve bütçe gözünüzü korkutuyorsa bu tedirginliğin yerini güven alması için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın