Başakşehir Tadilat

başakşehir tadilat ustası

Başakşehir üç ana bölge ve on mahalleden oluşan İstanbul’un geniş ilçelerinden birisidir. Gelişen teknoloji modern yapıların oluşumu ile beraber bölgede de gelişmeler ve yenilikler olmuştur. Bu sebeple Türkiye’nin vizyon ilçesi olarak görülen bu bölgenin sınırlarında ki mekanlara ait tadilatında bu kriterlere uygun olarak yapılması gerekir.

Bu kriterler ise kurumsal ve profesyonel firmalar tarafından sağlanmaktadır. Alanında uzman ekibimiz ve her türlü teçhizata sahip teknolojik ekipmanlarımız sayesinde akıllı evlerde dahil olmak üzere tüm mekanların ihtiyacı olan tadilat ve dekorasyon işlemlerini kalitenin yanı sıra uygun fiyatlar ile sağlıyoruz. Referanslarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşler ve güç ile  tadilatlarımıza son sürat devam etmekteyiz.

Başakşehir Tadilat Maliyeti

Başakşehir’de tadilatı yapılacak olan mekan için bütçe belirleme aşaması müşterilerimizin en çok sıkıntı yaşadığı ve merak ettiği konulardan biri olarak ortaya çıkmaktadır. Her konuda müşteri ihtiyaçlarını vizyonu ve misyonu olarak göre firmamız yapılacak tadilatlarda bütçe belirleme sorunu karşısında da müşterileri için önemli bir hizmet sunmaktadır. Bu hizmetimiz her ilçede ve her alan için yapılan ücretsiz keşif hizmetidir.

Başakşehir’de tadilat yaptırmak istediğiniz mekanınız için önceden arayarak randevu alırız. Belirlenen saatlerde uzman ekibimiz gelir ve hiçbir ücret talep etmeden evinizde, işyerinizde, fabrika veya villa, müştemilat gibi yaşam alanlarınızda tadilat ihtiyacı duyulan tüm işlemleri belirlenir. Kalem kalem her tadilat uygulamaları ve maliyetleri çıkarılarak müşterilerimiz ile paylaşılır.

Başakşehir’de tadilat yapılacak olan her binanın, işyerinin veya diğer mekanların boyutları, yapılacak olan tadilatların fazlalığı ve işçiliği gibi kriterler tadilat maliyetinin belirlenmesinde rol oynar. Bu nedenle keşif yapılmadan maliyet belirlemek kesin ve doğru olmayacağı gibi sonrasında ek masraflar çıkarma olasılığı çok fazladır.

Yukarıda belirtildiği üzere olumsuz geri dönüşler yaşamamak ayrıca ek masraflardan uzak durmak ve kaliteli, profesyonel tadilat için kısmi veya komple tüm tadilat uygulamalarınızda firmamız tarafından bilgi ve hizmet sağlayabilirsiniz.

Başakşehir Tadilat Hizmetleri

Firmamız İstanbul sınırlarında ki 39 ilçe de tek elden tüm tadilat hizmetini vermektedir. Başakşehir’ tadilat hizmetlerinde de diğer ilçelerde olduğu gibi ücretsiz keşif de dahil olmaküzere tüm uygulamalar firmamız tarafından sunulmaktadır.

  1. Başakşehir Bina Yenileme
  2. Başakşehir Tadilat Daire Dekorasyonu
  3. Başakşehir Oda-Salon Tadilatı
  4. Başakşehir Ofis Büro Tadilatı ve Dekorasyonu
  5. Başakşehir Mutfak Tadilaları
  6. Başakşehir Banyo Tadilatları
  7. Başakşehir Villa Tadilatı
  8. Başakşehir Çatı ve Dış Cephe Tadilatı
  9. Başakşekir Alan Büyütme Çalışmaları
  10. Başakşehir duvar, tavan ve taban uygulamaları

Başakşehir’de yer alan yaşam alanlarınızda almak istediğiniz tadilat hizmeti için firmamız ile web sitemiz üzerinden veya irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Uzunlar Tadilat hakkında ve yapılacak olan tadilat işlemlerinin plan ve proje aşamalarının bilgisi için firmamızı adresimizde de ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın