Banyo Tadilatı

Banyolarımız evimizde azımsanmayacak bir öneme sahiptir. Belirli aralıklarla tesisat kontrollerinin yapılması eskiyen altyapının tadilattan geçmesi gerekebilir. Bunun yanı sıra banyo tadilatıyla yeni bir görüntü ve dekor tasarımı sayesinde evinizde tarz bir görüntü de oluşturabilirsiniz.

Kısacası banyonuzda altyapı ve tesisat sorunundan kaynaklı kötü koku veya gider problemi varsa, nemden mobilyalarınız kabardıysa veya duş alanlarınızın, fayanslarınızın modası geçtiyse Uzunlar Tadilat web sitemiz üzerinde ki irtibat adreslerimizden bize ulaşabilir banyo tadilatınızı uygun fiyatlı ve pratik ellere teslim edebilirsiniz.

Banyo Tadilatı İçin Fiyatlandırma

   Banyo tadilatınızda fiyatlandırma konusuna zorluk çekiyor ve internet üzerinden net maliyet arayışına giriyorsanız bu zahmete katlanmak zorunda değilsiniz. Firmamız bünyesinde ki ücretsiz keşif hizmetinden faydalanarak banyo tadilatınız için net bir fiyat ve tadilat hakkında ki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Neden Uzunlar Tadilat?  

  Banyo tadilatı fiyatları ve tadilat hizmetlerinin içeriği her firmaya göre değişmektedir. Bu durumda firmamızın paydaşlarına göre belirli avantajları vardır. Bu avantajlı hizmetler;

  • Ücretsiz keşif
  • Net fiyat belirlenmesi
  • A’dan Z’ye yapılacak olan tüm tadilat işlemlerinin tek elde toplanmış olması
  • Geniş ve kalitetli ürün yelpazesi
  • Alanında uzman ekip
  • Teknolojik ekipman
  • Uygun fiyat
  • Uzun ömürlü kullanım garantisi
  • Modern ve dekoratif fikirler
  • Hızlı teslimat

Küvet mi? Duşakabin mi?

Banyo tadilatında karar vermeniz gereken bir diğer konuda küvet veya duşakabin seçimidir. Küvet ve duşakabin seçimi zevklere hitap edebileceği gibi alan yetersizliği gibi durumlarda da tercih değişikliği yaşanabilmektedir. Daha dar alanlarda duşakabin pratik bir çözüm üretir aynı zamanda plastik malzeme özelliğiyle de küvete göre daha uygun fiyatlıdır. Yenilenen banyo maliyeti sizi endişelendiriyorsa duşakabini tercih etmeniz sizin için avantajlı olacaktır.

Duşakabinler kullanım sırasında banyo yüzeyine su taşırmadığından dar veya geniş olsun tüm banyolar için oldukça fazla tercih edilmektedir. Buna nazaran küvet kullanımı da modern ve dekoratif görüntüleri aynı zamanda keyifli bir duş deneyimi sağladığından geniş bir kitleye hitap etmektedir. Ayrıca küvet kullanımı bel problemi yaşayanlar içinde oldukça avantajlı. Sıcak su dolu bir küvette rahatlatıcı bir duş bel ağrılarınızı dindirmeye destek olacaktır.

 Banyomda Hangi Renkleri Tercih Etmeliyim?

Günümüzde dekorasyon modası ferhah ve aydınlık bir ortam oluşturan sade tasarımlardan yanadır. Böylelikle mutfak ve banyolarınız da açık renk lake mobilyalar tercih etmeniz özellikle dar alana sahip banyolarda oldukça kullanışlı olacaktır.

Avantajlı Banyo Tadilatı Hizmetinden Faydalanmak İçin;

İster kısmi ister komple tadilat olsun banyo tadilatınız için haftanın her günü 09:00 ila 20:00 saatleri arasında web sitemiz üzerinden veya  0549 166 60 60 irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilir ücretsiz keşif ve benzeri birçok alternatif hizmetimiz hakkında bilgi alabilir ve yararlanabilirsiniz.