Bakırköy Tadilat

bakırköy Tadilat ustası

Bakırköy İstanbul’un kalabalık nüfuslu ilçelerinden biridir. Nüfus yoğunluğu bölgede ki tadilat ihtiyacının artması kadar tadilatı kaliteli bir şekilde karşılayacak olan firma ihtiyacınıda artırmaktadır. Tadilat işlerinde tek tek ustalarla anlaşmanın zorluğu herkesçe bilindiğinden firmamız bu ve benzeri bütün sorunları ortadan kaldırmak için çalışma sahalarını ve uygulamalarını genişletmiştir.

Günümüzde piyasada bulunan firmalara göre İstanbul’da tüm ilçelere komple tadilat hizmeti veren nadir firmalardan biridir.

 Uzunlar tadilat firmamız Bakırköy tadilat işleri de dahil olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinde yapı ve çatı tadilatı alanlarında hizmet vermektedir. Diğer tüm tadilat uygulamalarımızda ve alanlarımızda olduğu gibi Bakırköy tadilat hizmetlerimizde de seçilen malzemelerimizin kalitesi işçiliğimizin profesyonelliği ile birleştiğinde sektörde ki garantili ve uzman firmalar arasında ön sıralarda yerimizi alıyoruz.

Firmamız yaptığı ve yapacağı tüm tadilatlarda kurumsal olarak çalışmalarını sürdürür. Bakırköy tadilat aşamaları diğer ilçelerde olduğu gibi planlı olarak ve projeler çizilerek uzman eller tarafından yürütülür. Uzunlar Tadilat firmamızın kurumsal aşamaları şöyledir;

Uzunlar Tadilat Firması Çalışma Aşamaları

 • Bakırköy tadilatı için firmamıza başvuru yapmanız halinde sürecimiz başlar. Öncelikle müşterilerimiz açısından tadilat ile alakalı detayları vermek, net maliyeti hesaplamak bunların yanı sıra tadilat projesinin çizilmesi ve planın yapılması için ücretsiz keşif yapılır.
 • Keşfin ardından maliyet ve detaylarda anlaşmamız halinde müşterilerimiz ile şeffaf ve profesyonel olarak hazırlanmış olan kullanıcıların her türlü haklarını koruyan sözleşme imzalarız.
 • Hazırlanan proje çerçevesinde oluşturulan plan ile Bakırköy’de tadilatı yapılacak alanlara uygun olan son teknoloji ekipman ve uzman ekip tadilat mekanında işbaşı yapar.
 • Bakırköy tadilat ustası olarak süreç içerisinde ekibimiz konut sahipleri ile sürekli olarak iletişime geçer.
 • Sözleşmede yer alan teslim tarihine ve diğer maddelere sadık kalarak kaliteli malzemelerimiz ile garantili tadilat süreci tamamlanır.
 • Tadilatın tamamlanması ile birlikte usta ekibimiz kısmi veya komple olarak yapılan tadilat çalışmalarının testi yapılır. Tüm tesisatın kusursuz tüm yapıların eksiksiz tadilatının yapıldığı tespit edildikten sonra müşterilerimize teslim edilir.

Uzunlar Tadilat Firması Çalışma Prensipleri

  Firma olarak kurumsallık dahilinde yapacağımız her işi büyük bir titizlik ile yerine getirmekteyiz.  Referanslarımızdan aldığımız güç ile tadilat çalışmalarımızda müşteri memnuniyeti odaklı olarakBu çalışmalarını yaparken belirli maddeleride kendine prensip olarak görmüştür.

 • Şeffaflık ve sadakat
 • Modern ve teknolojik çalışmalar
 • Çalışma sahasında gerekli konularda eğitimler almış uzmak kadro ile işleyişi yürütmek
 • Güvenilir bir hizmet sunmak
 • Az veya çok diye ayırt etmeksizin tüm işleri ciddiye alarak uygulamak
 • Alanındaki her konuda uzmanlık elde etmek ve tüm çalışmaları bünyesinde barındırmak

Bakırköy’de bulunan mekanlarınız da yaptırmak istediğiniz tadilatlarınız için haklarınızın korunacağı, ekonomik, güvenilir bir firma arayışı içerisindeyseniz Uzunlar Tadilat sizin için doğru adres.

Komple veya kısmi olarak yaptıracağınız tüm tadilatlarınız için firmamızın iletişim adreslerinden veya web sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın