Avcılar Tadilat

Avcılar Tadilat ustası

Uzunlar Tadilat 2005 yılından beri inşaat sektöründe çatı ve yapı tadilatı alanında kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz tek ilçe ile sınırlı kalmaması ve herkesin adil, kaliteli, profesyonel hizmete ulaşabilmesi için firmamız Avcılar tadilat adıyla ilçe de hizmetlerini sunmaktadır.

Kazanmış olduğumuz bu başarılarımızın temelinde malzeme kalitesi, işçilik kalitesi, hız ve güvenilirliğin olduğuna inandığımız alanımızda uzmanlık ile verdiğimiz hizmetlerimiz Avcılar ilçesi sakinleri içinde verilmektedir. Avcıların yanı sıra İstanbul içerisinde bulunan 39 ilçe de kazanmış olduğumuz müşteri kitlesiyle beraber büyümeye ve yılların verdiği tecrübelere yenilerini eklemeye devam etmekteyiz.

Avcılar Tadilat Başlıca Vermekte Olduğumuz Hizmetler

Tadilat firmamız teslim aldığı her mekanda a’dan z’ye tadilat yapmaktadır. Her ilçede olduğu gibi Avcılar tadilat işlerinde de müşteri isteğine göre kısmi veya komple olarak ayırdığımız hizmetlerimizden kalite ve güvenlik çerçevesinde faydalanabilirsiniz.

Tüm bina, ev, ofis, büro, villa, fabrika gibi konutlarda ve bu konutların mutfak banyo gibi kısımlarında Uzunlar Tadilat olarak profesyonel hizmet kalitesi sunmaktayız. Ayrıca belirtmiş olduğumuz mekanlarda şu hizmetleri vermekteyiz;

  • Boya, badana, alçı, sıva, kara sıva işlemleri yapılmaktadır.
  • Elektrik tesisatı ve su tesisatını yenilemekteyiz.
  • Parke, laminant ve fayans döşemeleri gibi taban uygulamalarını kaliteli malzeme içeriğimiz ile beraber yapılmaktadır.
  • Asma tavan gibi her türlü tavan uygulaması da firmamız tarafından yapılır.
  • Çatı onarım ve izolasyon, yalıtım uygulama hizmetlerini vermekteyiz.
  • Dekoratif niş, raf uygulamarı gibi daha birçok modern iç dekorasyon hizmetini de bünyemizde barındırmaktayız.
  • Dış cephe bakımı ve onarımı da firmamız tarafından karşılanmaktadır.
  • Komple veya kısmi banyo yenileme
  • Komple veya kısmi mutfak yenileme

   Avcılar tadilat işlerinde vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde kullanılan malzemelerin kalitesi garantili olup bu konuda ki bilgiler müşterilerimiz ile paylaşılmakta ve yine müşteri isteğine göre malzeme seçimi ve kullanımı yapılmaktadır.

Sözleşmede anlaştığımız hizmetlerimizin uygulaması yapıldıktan sonra belirli testler geçerek güvenilirliği ve uzun ömürlü kullanımı garanti altına alınmaktadır. Tüm mekanlarda kendi testlerimizden geçemeyen uygulamalar yenilenir.

Avcılar tadilat alanında yapılan her iş proje aşamasında müşterilerimizin belirttiği istekler doğrultusunda uygulanmakta süreç içerisinde konut sahipleri ile istişare içerisinde bulunulmaktadır. Yapılan işçilik ve malzemeler tam not aldıktan sonra müşteri isteklerine uygun olarak tamamlanmış olan tadil işlemi teslim edilir.

Belirtilen hizmetler verilmeden önce alanın incelenmesi, yapılacak işlerin taksim edilmesi ve uygulanacak tadilatın toplam maliyetinin hesaplanması için firmamızın avantajlarından biri olan ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz keşif gibi daha birçok alternatif hizmetimiz için bizleri adresimizde ziyaret edebilir veya web sitemizden, iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Avcılar tadilat ve İstanbul’un 39 ilçesine hizmet verdiğimiz firmamıza ve hizmet detaylarımıza aşağıda belirtmiş olduğumuz bilgilerden ulaşabilirsiniz.

İrtibat Numaramız:  0549 166 60 60

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
Hızlı Teklif İçin
Whatsapp'tan Yazın