A’dan Z’ye Tadilat

İnşaat sektöründe tadilatın yanı sıra en çok ihtiyaç duyulan şey tadilatı a’dan z’ye yapabilecek profesyonel bir firma ile çalışmaktır. Birden fazla firma ve usta ile çalışmanın birçok olumsuz yönü olduğundan tek firmanın tüm ihtiyaçları eksiksiz karşılayabiliyor olması oldukça önemlidir.

UZUNLAR TADİLAT ANAHTAR TESLİM

Ev dekorasyonu, tadilat gibi inşaat işleri eskiden oldukça stresli ve zor bir süreçti. Her iş için tek tek usta bulmak zor ve uzun soluklu olurdu. Uzunlar Tadilat olarak bu tedirginlik veren süreci ortadan kaldırıp anahtar teslim tadilat garantisi sunuyoruz. Tüm tadilat işlerini bir elde toplayarak zamandan ve maliyetten tasarruf sağlamanıza destek oluyoruz. Anahtar teslim tadilat dediğimiz zaman evinizin ihtiyacı olan veya sizin talep edeceğiniz tüm yapı işlerinin tamamlanıp tadilat alanınızın oturulabilecek pozisyona gelmesidir.

Bu yapı işleri boya, badana, alçı, duvar kağıdı, duvar işleri, parke kaplama, cila işleri, balkon kapama, fayans, kalebodur, elektrik ve çatı gibi işlerin tamamını firmamız tarafından profesyonel ekipmanlar ve uzman kadromuz ile gerçekleştirmekte teslim aldığımız daireyi anahtar teslim yapabilecek konuma getirmekteyiz.

A’DAN Z’YE TADİLAT NASIL YAPILIR?

Bina, ev yenileme ve tadilat işlerinde müşterilerimizin istekleri ön planda tutulmaktadır. Müşterilerimizin seçtiği tasarımlar uygun fiyat ve kalite garantisiyle alanında uzman kadromuz tarafından tasarlanmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda uygun olan çalışma sırasında tadilat alanı sahipleri ile sürekli istişare içinde olarak tasarım ve tadilatlarımızı en iyi şekilde sunmaktayız.

Yaptığımız tadilatlarımız sırasında müşterilerimizin mekanları için tasarladıkları dekorasyonlar uzman eller aracılıyla istenilen gün zaman diliminde teslim etmekteyiz. Tadilatı istenilen tüm hizmet alanlarımız da müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak komple tadilatınızı yapmaktayız.

A’dan Z’ye tadilat için alanda önden bir keşif yaparak doğru planlama ve proje hazırlığı yapılmalıdır. Tadilat alanının tümünün rölevesini ortaya çıkaran uzman ekiplerimizin sunduğu keşif raporuna uygun olarak proje hazırlanır. Sonrasında tadilat sahipleri ve ekiplerimiz tarafından belirlenen gün içerisinde proje sıralamasına uygun olan kadromuz ile çalışma başlamaktadır. Uzunlar tadilat olarak bina, ev, ofis, fabrika vb. Tüm alanlarda kullanacağımız tadilat malzemelerimizi %100 kalite ve garanti sağlayan ürünlerden kullanmaktayız. Bu sayede tadilatlarınız da uzun ömürlü kullanım sağlanacaktır. Firmamız kalite ve uzmanlığın yanı sıra sözleşme şartlarına bağlı kalabilen şeffaf bir çalışma süreci yaratır. Yapılan sözleşmeye göre anlaşılan tüm tadilat belirlenen süre içerisinde tamamlanır.

HİZMET ALANLARIMIZ

 • Bina Ev Tadilatı
 • Ofis Büro Tadilatı
 • Mutfak Tadilatı
 • Anahtar Teslimi Tadilat
 • Daire Tadilat Dekorasyon
 • İnşaat Tadilatı
 • Komple Tadilat
 • Villa Tadilatı
 • İşyeri Tadilatı
 • Fabrika Tadilatı
 • Banyo Tadilatı

Müşteri memnuniyetini baz alarak çalışan firmamızın kaliteli ve profesyonel hizmetlerinden yararlanmak buna ek olarak alternatif seçenekleri öğrenmek için Uzunlar Tadilat iletişim adreslerimizden bize ulaşabilir sizin için uygun tadilat projesini anında başlatabilirsiniz.